18/10/2011

Tahaks olla kass, et ma saaksin samamoodi päevad läbi laiselda nagu seda mu enda kass teeb. Ta ei pea mõtlema, mida õhtuks endale süüa teha, ta ei pea mõtlema sellele, et kas järgmiseks korraks on ikka kõik õpitud. Natuke kadestan ta elu.
Helistasin üks päev vanaemale, et küsida millal ta Prantsusmaale läheb. Vastuseks lootsin kuulda 23ndal oktoobril, kuid ta ütles, et 22se hommikul läheb. Ma olin päris kurb. Nimelt on meil vaja kasvastuteadustes teha üks narratiivne jututamine ühe vanema inimesega, kes on juba pensionil ning ma teadsin, et tema on see inimene kellega ma seda jututamist teha tahaksin. Kuna ta minuga jututada ei saa, siis pani ta kõik asjad kirja. Ta sai kokku 10 a4 lehte (mul oli ainult ühte vaja :D)

Nüüd kui ma peale pubirallit koju lähen, siis plaanin ma endale ühe vaba nädala kolledžist võtta. Eks näis, kas see plaan ka mul õnnestub, sest just sel nädalal toimuvad esimesed matemaatika didaktika I loengud. Ma saan aru, et see on suhteliselt tähtis loeng, kuid ma ei jõua enam siin Haapsalus olla. Tahaks lihtsalt olla.

Kõigele lisaks saaksin ma vanaema ka näha, kui ta reisilt tagasi tuleb. Ta tuleb tagasi 29ndal. Fingers crossed, et ta Prantsusmaalt mulle midagi ilusat toob (a) Ma siiski ta lemmiklapselaps ju :D

No comments: