10/09/2011

Metsa 38-40st saab Kuuse 1 10-2/11-3.

Eile pidasime pisikest pidu. Nimelt lahkumispidu. Tänan kõigile kes sinna tulid. Kasvõi korrakski :) Pilti mul külalistest küll pole, kuid eks nad ise teavad, kes käisid.
Viimased külalised, kes ööseks ei pidanud jääma, lahkusid pool 4 hommikul. Ma usun, et juttu oleks isegi kauemaks jätkunud, kui oleks seda vägijooki rohkem olnud.

Hommikul oli minul väga kerge ärgata. Tulin 11ks tööle jättes Ketu, Liisi ja Mihkli vooditesse lamama. Nüüd siis istun galeriis-mis pole tegelikult galerii ning aegaajalt piilun välisukse pealt endisaegsete sõidukite möödasõitu.
Täna peab peale tööd minema koju ja alustama koristusmaratoniga, sest homme tuleb Maarin ja tahab korterit maaklerile üle anda. Tuleb tegus õhtu :)

Kõigele lisaks sain eile veel külma ka. Nina on kinni, mandlid on valusad ning selg on ka valesti magamisest valus.

2 comments:

siiralt teie, m. said...

10-2 is the best, kas kardinad om alles? :D

Merlin said...

Jep, kardin on alles :)