10/09/2011

Endisaegsete sõidukite paraad peatänaval.

Haapsalu peab VII Nostalgiapäevi. Kõik käivad väga vanaaegselt riides, sõidavad väga vanade autodega ringi ning on niisama lahedad. Pildid on küll halva kvaliteediga, kuid vähemalt midagigi :)





No comments: