15/09/2011

20 päeva veel

Ühika voodi/madrats pole üldse hea mu seljale. Igahommik ärkan üles seljavaluga :(

Nii vastik on kuulda, kuidas kõik räägivad, et oo 2 päeva veel ja siis saab koju. Ma saan alles 7. oktoobril koju, sest siis ma ei pea enam nädalavahetusteti tööl käima. Tegelikult lõppes mu tööleping juba ammuaega tagasi, aga mõni lihtsalt ei oska lahti lasta :P

"Ootan" juba pingsalt seda aega, mil peab hakkama end sissemässima paksudesse riietesse :P

No comments: