Jällegi on alganud üks uus kooliaasta. Olen päris kurb, et seda ei saanud alustada nagu eelmistel aastatel ma seda teinud olen. Aga kõike ei saagi mida tahan.
Sel aastal algas minu 1. september Lihula Gümnaasiumis koos esimese klassiga. Ma ei kahetse, et ma Lihula Gümnaasiumisse I klassi laps koolis praktikale läksin. Meil on ülimõnusad lapsed klassis ning üleüldse selle kooliõhkkond on mõnus. Lihula Gümnaasium on kõige sõbralikum kool eestis, sest nende direktor on Herr Sõber :)
Kunagi kui Liis kavatseb oma kaamera kaasa võtta, siis saan siia ka mõned pildid lisada ilusatest lastest. Üks mu lemmiklapsi selles klassis on üks tõmmu pisike poiss, kes on ülienergiline. Ma tean, et lemmikuid ei tohiks tekkida, kuid ta on nii nunnuuuu. Temast saab küll tulevikus südametemurdja :P
Nädalavahetuseks tulin Haapsallu, et oma asju kokku pakkima hakata, sest me kolime Ketuga korterist ühikasse. Täna pean veel tööl ka olema. Homme näeb õnneks issit üle pika aja, sest ta tuleb toob Mihkli Haapsallu. Can´t wait.
Palk võiks ka üle tulla, siis oleks elu ilusam :)
No comments:
Post a Comment