Praegu on galeriis selline pretensioonikas ostja, et anna minna. Kõigepealt ei kõlvanud talle see, et riietevahetamiskabiini juures pole kuhugi oma asju panna ja siis vingus, et peegel on keset tuba. Kell liigub täna ka nii aeglaselt :(
Mulle "täiega" meeldivad sellised vingupunnid, kellele mitte midagi ei kõlba ja lausa otsivad, et müüjale/klienditeenindajale jt halvasti saaks öelda :D ahvid:D Aga neid ei tasu üldse kuulatagi, las virisevad edasi:D Sulle, aga mõnusaid ja kiirelt minevaid tööpäevi;) Kalli-kalli
Ma olin räigelt väsinud ka, et midagi talle vastu öelda. Ma usun, et kui ma oleks rohkem väsinud olnud, siis ma oleks talle lihtsalt näkku naernud :D Ma saadan sulle siit Haapsalus suured ja tugevad kallistused vastu :)
2 comments:
Mulle "täiega" meeldivad sellised vingupunnid, kellele mitte midagi ei kõlba ja lausa otsivad, et müüjale/klienditeenindajale jt halvasti saaks öelda :D ahvid:D
Aga neid ei tasu üldse kuulatagi, las virisevad edasi:D Sulle, aga mõnusaid ja kiirelt minevaid tööpäevi;) Kalli-kalli
Ma olin räigelt väsinud ka, et midagi talle vastu öelda. Ma usun, et kui ma oleks rohkem väsinud olnud, siis ma oleks talle lihtsalt näkku naernud :D
Ma saadan sulle siit Haapsalus suured ja tugevad kallistused vastu :)
Post a Comment