Aga ja, see õige võiks tulla üsna ruttu. Deem, mul tuli just meelde see, et ma lõhkusin mingi aeg suure peegli ära. No eks ma siis järgmised 7 aastat elan oma õnnetu armastusega :p
Tänane päev on päris hea olnud. Kell liigub päris kiiresti. Ketteri vend Keit käis ka siit 2 korda läbi. Esimest korda käis ennem Ketteri juurde minekut ja teine kord Ketteri juurest tulles. Kui ta esimest korda käis, siis tuli ta mu kingad läbipaistvas kilekotis. Ma mõtlesin, et võib olla on tal imelik kõndida naiste kingad näpus ja pakkusin varianti, et ma võtan need talt ära, aga ta oli päris õnnelik neid käes kandes :D Teist korda läbi tulles küsis, millal ma töölt ära lähen, et siis oskab süüa teha. Leemeti perekond on ikka ingleid täis. Ausalt :)
PS! Täna oli ka palgapäev, st osaliselt maksti raha, aga vähemalt maksti :D
ja üks vanapaar käis täna pildistamas. Väga vahvad inimesed. Sellised lõbusad ja naljakad. Endale tikkus ka naer peale :D
No comments:
Post a Comment