14/07/2011

Lugesin Vika mingist blogi sissekandest, et ta kadestab paarikesi tänaval, kes hoiavad käest. Pean tõdema, et ka mina kadestan neid. Jannega siin üks esmaspäev rääkisime pikalt, et küll see õige tuleb. Ta muidugi mainis ka seda, et natuke veel ja siis on juba uusi IT-mehi kolledžisse oodata :D

Aga ja, see õige võiks tulla üsna ruttu. Deem, mul tuli just meelde see, et ma lõhkusin mingi aeg suure peegli ära. No eks ma siis järgmised 7 aastat elan oma õnnetu armastusega :p

Tänane päev on päris hea olnud. Kell liigub päris kiiresti. Ketteri vend Keit käis ka siit 2 korda läbi. Esimest korda käis ennem Ketteri juurde minekut ja teine kord Ketteri juurest tulles. Kui ta esimest korda käis, siis tuli ta mu kingad läbipaistvas kilekotis. Ma mõtlesin, et võib olla on tal imelik kõndida naiste kingad näpus ja pakkusin varianti, et ma võtan need talt ära, aga ta oli päris õnnelik neid käes kandes :D Teist korda läbi tulles küsis, millal ma töölt ära lähen, et siis oskab süüa teha. Leemeti perekond on ikka ingleid täis. Ausalt :)

PS! Täna oli ka palgapäev, st osaliselt maksti raha, aga vähemalt maksti :D
ja üks vanapaar käis täna pildistamas. Väga vahvad inimesed. Sellised lõbusad ja naljakad. Endale tikkus ka naer peale :D

No comments: