Korter sai eile endale uue kuue. Loodan, et nädalavahetusel tulevad ema-isa ja vend siia, siis

saab ka vanaema antud värvid kätte, et vannituba ja kööki natuke värskendada.
Eile koristamise käigus leidsime Ketuga päris mõnusaid riided diivani alt. Lisan siia siis ka pildid :)

4 comments:
jumala ägedad ju, saate endale jätta? st kandma hakata ka? :D
Päris vägevad riideid sul seal diivani all! :D
No me jätame ja endale. Kui neid vaja on, siis esitatakse meile arve järgi :D
Vinged naised olete! ;)
Post a Comment