14/06/2011

Polegi ammu siia midagi kirja pannud. Aga see-eest olen ma väga tegus olnud. Olen juba tööl olnud natuke aega, nimelt ma töötan nüüd Centrali Galeriis, nädalavahetusel käisin Tõrvas Summerjam´il – pidu oli päris jube, aga vähemalt nägin nii mõndagi tuttavat ja mõne uue tutvuse ka sobitasin endale, ning mis kõige tähtsam - ME SAIME EILE OMA KORTERISSE SISSE KOLIDA. Oh õudust, kui palju seal koristada vaja oli / on. Kohe kui oma asjad onu juurest ära tõin, hakkasime koristama. Kõigepealt alustasime köögist. Umbes 2 tundi pärast koristamise alustamist, jätsime köögi sinnapaika ning hakkasime raamatuid nn „ära peitma“. Raamatud asetsesid üheksal riiulil. Päris jube. Vahepeal meil sai ikka päris palju nalja. Leidsin ka mõned huvitavad raamatud, mida isegi tahaks lugeda. Nimelt inimene, kes meile oma korteri üürile andis, on raamatukoguhoidja tütar ja sellepärast olid neid raamatuid ka nii palju. Peale selle, et elutoas nii palju raamatuid oli, oli ka Ketu toas raamatuid + veel koridoris ka. Ainukesed raamatud mis me silmale nägemiseks jätsime, olid köögis olevad kokaraamatud. Koristamise lõpetasime kell pool 1, aga mitte terve korteri koristamise. Ainult oma toad, wc ja vannitoa saime korda. Täna kui töölt koju lähme, hakkame kõigepealt endale sööki valmistama ning siis võib koristamismaraton jätkuda. Õnneks homme on vaba päev, et siis saab need jõledalt mustad aknad ära pesta. Loodame, et homme ilus ilm ka oleks.

Meil oli kombeks Ketuga öelda, et „Suveks Haapsallu tulles tahtsime saada iseseisvaks, kuid ikka jäime ikka ema-isa rahakoti peale.“ Nüüd peale raamatute nn „ära peitmist“ ütleme, et „Suveks Haapsallu tulles tahtsime saada iseseisvaks, kuid nüüd oleme hoopis invaliidid.“ Midagi sellist oli. Ma täpset sõnastust ei mäletagi, sest me olime väga väsinud, kui sellised laused lendama hakkasid :D

Pilte saab näha siis, kui korter on täielikult puhas ja siis teen enne ja pärast fototöötlused. Seni aga kallid lugejad, mõnustad suve jätku :)

No comments: