28/06/2011

186 päeva jõuludeni.

Mul on hea meel, et ma selle aasta jaanid veetsin oma pere ja S&S seltsis. Nalja sai palju.
Meeldis ka see, et 22.juunil tantsumäel sai nii mõnedki klassivennad ja -õed ära nähtud. Kahju on ainult sellest, et klassikokkutuleku kuupäeva muudeti ning nüüd ei saagi ma minna :(

Nüüd siis jääb vaid jõule oodata :)

No comments: