16/06/2011

Korter sai eile endale uue kuue. Loodan, et nädalavahetusel tulevad ema-isa ja vend siia, siis saab ka vanaema antud värvid kätte, et vannituba ja kööki natuke värskendada.
Eile koristamise käigus leidsime Ketuga päris mõnusaid riided diivani alt. Lisan siia siis ka pildid :)

4 comments:

Mari said...

jumala ägedad ju, saate endale jätta? st kandma hakata ka? :D

siiralt teie, m. said...

Päris vägevad riideid sul seal diivani all! :D

Merlin said...

No me jätame ja endale. Kui neid vaja on, siis esitatakse meile arve järgi :D

M said...

Vinged naised olete! ;)