17/11/2010

Ainult minuga juhtub selliseid asju.

Täna eetika loengu alguses rääkis Mare midagi klassi ees, aga ma ei pannud teda üldse tähele.
Siis kummardus Mari minu juurde ja sosistas kõrva midagi ja mina automaatselt vastasin kõva häälega, et mhmm. Siis küsis Mare, et mis siis. Mina punastasin ja hakkasin end välja vabandama, et ei ole midagi. Ise näost jumala punane ja häbi kätte ära suremas, küsisin Jaanali käest, et mida Mare rääkis. Jaanali siis vastas: "Ta küsis, et kas kellegil on küsimusi ning sina vastasid kõva häälega mhmm :D"
Vihiku lehele kirjutasin ka: "Täis mark"

7 comments:

Mari said...

:D:D See oli ikka totaalne failure! :D Terve klass vahtis meid ja me ei saanud midagi aru. Sul oli pärast ka veel vaata, kui Mare küsis:"Merlin mis sina arvad vms?!" Ja siis sa ei kuulnudki küsimust ja ma ei pannud ka tähele, mida ta seal klassi eest jahvatas :D

Katu. said...

Päris tähelepanelikud :D

Mari said...

Kes räägib, Kadri :D:D

Katu. said...

Anna andeks, Mari :D

Merlin said...

Mu teine nimi ongi tähelepanelik kuulaja :D

siiralt teie, m. said...

Merka ole mureta, minuga juhtus neid "asju" kolledžis 5 aasta jooksul rohkem kui küll :D:D

Merlin said...

Täitsa hull lihsalt .. niimodi ikka mööda ei paneks :D