Ma pole kunagi kuulnud Marit nii palju ropendamas. See on küll üks maailmaime :D
Hulluarsti numbrit oleks ka vaja, sest Mari teeb siin imelikke häälitsusi ning ta palus endal käed ja jalad kinni siduda, et ta ei saaks aknast välja hüpata ja laulda: "I believe I can fly" :D
No comments:
Post a Comment