14/11/2010

Ma pole kunagi kuulnud Marit nii palju ropendamas. See on küll üks maailmaime :D

Hulluarsti numbrit oleks ka vaja, sest Mari teeb siin imelikke häälitsusi ning ta palus endal käed ja jalad kinni siduda, et ta ei saaks aknast välja hüpata ja laulda: "I believe I can fly" :D

No comments: