Umbes 3 tundi tagasi tunnistas Meelis, et ta on stalker. Hetkel räägin ka temaga msnis ja nagu alati on meil absoluutselt kõigest rääkida. Teemad tulevad iseenesest.
Tänan Meelis, et oled mõnus jutukaaslane :)
"Meelis says:
kunagi ma kellegagi rääkisin või no tema keegi ütles mulle, et kui kell on üle 00:00 siis aju muutub selliseks makarooniks, pundar, mitte midagi ja ei saa aru seda mida ütled ega saa aru mida keegid tahavad... niet vot :D"
Me räägimegi normaalsete inimeste jutte :D
2 comments:
Aga palun ;)
Vaata, et jälle 6 kuuks ära ei kao :)
Post a Comment