Ma olen laisaks muutunud. Järjekordne asi mille ma ette võtan jääb varti soiku. Sorri S aga ma pole ikka selline blogi inimene. Mulle meeldib sinuga rääkida silmast silma. Sinuga veedetud aeg on ju kvaliteet. Anna veel andeks. S, armastan sind ja kohtume laupäeval.
2 comments:
ära laiskle, M. see ei sobi sulle.
I know .. mul oleks mingit rohtu vaja, mis teeks väga energiliseks :D
Post a Comment