Eile kolisin ma oma kursaõega kokku. Põhjuseid on mitu ja kui ma neid siia hakkaks üles lugema, siis ma saaksin sellest ühe väga mõnusa ja intriigide rikka seebika stsenaariumi. Kolimise mõte tuli kell 7. Tunni ajaga jõudsime oma asjad tubadest ümber tõsta.Kui kõik asjad olid korda pandud, siis meil oli selline tunne, et asi on kahtlane. Arvake ära, kas me tõstsime järjekodselt toa ümber. Jaaa. Pärast olime väga väsinud ja näljased. Magama saime umbes kell 1. St Mari jäi siis magama, mina rääkisin msnis K juttu kuni kella poole kolmeni vist. Ma vist ikka ei saa sellest üle, et öösiti magatakse ja päeval aetakse omi asju. Peale pikka puhkust olen ma totaalselt öö inimeseks muutunud.
Täna hommikul oli äratus kell 10, sest Mari tahtis vaadata oma seebika kordust. Loeng algas alles kell 3. Meil polnud üldse tuju sinna minna. Õppejõud hilines 15 minutit. Ta veel õigustas ka end. Loengu käigus sain ma teada, et see õppejõud ei meeldi mulle kohe üldse. Ta on selline üleolev ning väga ülbe. Ma isegi ei kujuta ette, kuidas õpilased teda sallivad. Nüüd ma võin küll öelda seda, et esmamulje võib olla väga petlik. Vähemalt selle õppejõu puhul.
Ootan juba nädalavahetust, sest siis saab laulma minna ja issiga kvaiteetaega veeta.
3 comments:
laulmist ikka ei ootaks :d
+ hakkab jälle GG värk pihta?
GG ? mis see veel on ? :D
I´m not a fool :(
Post a Comment