S mainis, et ma olen laisaks muutunud. Võta teatavaks S, et ma ei ole just selline järjekindel blogitäitja, et ma kirjutan alles siis, kui on midagi huvitavat kirjutada.
Jätsin eile kirjutamata, et teisipäeval käisime Indreku sünnipäeval, mis toimus nende õppejõu juures,
Sünnipäevale hakasime minema kella 7 ajal. Me oleks sinna varem hakanud minema, kuid me pidime Kodus ja võõrsil vaatama. Meie lemmik ikkagi.
Sünnipäeva alguses oli niimodi nagu tavaliselt ikka on: poisid ja tüdrukud olid eraldi gruppides. Siis kui juba veidikene vägijooki oli pruugitud, siis ei olnud enam sellist asja, et oleksime olnud gruppidena. Mingi kella 8 paiku tuli meie, klassiõpetajate, õppejõud. Kuna õppejõud on omavahel sõbrad, siis J küsis naljaga, et A saunaõhtud on muutunud huvitavaks. Muidugi tegin ka palju pilte.
Igatahes, pidu oli mõnus, mis siis et teisipäeval.Kolmapäeva hommikul oli meil J loeng ka veel kella 10st. Üles tõusmisega oli veidike raskusi, aga loegusse ma vähemalt jõudsin. Nädalavahetuseks mingeid plaane pole. Reedel peab Merlin Aan ühikas sünnipäeva ja pärast on minek kluppi, aga seeon küsimärgi all, sest me Mariga pidutsesime juba oma pidutsemised teisipäeva õhtul ära. Aga no eks näis.
Jube kui palju meil õppida nüüd on. Mingid töölehed on vaja maateadusest teha, elusloodusest on vaja teha portfoolio, muusikast 2 esseed. Üks essee on teemal "Olla või mitte olla muusikaõpetaja-selles on küsimus?" ja siis teine on kas kontserdikülastus või siis mingi muusikatunni külastus. Ja siiis veel kõige lõpuks on vaja läbi lugeda mingi nõme raamat ja siis teha kokkuvõte sellest. Ma võin öelda, et terve nädalavahetus möödub nina raamatus kinni. Kohutav lihtsalt. Aga ma ei tohiks ka nurisema hakata, sest mis siis saab kui ma olen 3 kursus, siis on ju veel raskem.
Just kaks tundi tagasi hakkas mu toakaaslane oma mp3 otsima. Sinna kuhu ta selle pannud oli, seal enam ei olnud. Ja siis hakkas paanika. Arvake ära, mitu korda ta oma asju kapist välja võttis :d kolm võib olla isegi neli. Lõpuks tuli ikkagi välja, et ta oli selle koju unustanud. Ma muidugi mainisin ka talle, et äkki jäi koju, aga ei, ta ei kuulanud mind. Ikka oli vaja tuba peapeale pöörata.
Homme on muusika loeng. Ootan juba väga, sest see on mu lemmik.
Valev kallike, palju õnne sünnipäevaks :)
Sorri S, et ma Kohtla-Nõmmele ei tule. Loodan, et sul seal väga igav ei hakka ilma minuta.
Btw, 8 päeva veel ja siis saan oma issiga kvaliteetaega veeta ja 20 küünalt tordi pealt ära puhkuda.
Alguses on sellised korralikud pildid, ses suhtes et laud pole ära lagastatud, lõpupoole enam selliseid korralikke pilte ei tulnud. Mõned saunalised jäid ka pildile. Aga neid pilte ma siia küll lisama ei hakka.
No comments:
Post a Comment