04/02/2010

Ma olen laisaks muutunud. Järjekordne asi mille ma ette võtan jääb varti soiku. Sorri S aga ma pole ikka selline blogi inimene. Mulle meeldib sinuga rääkida silmast silma. Sinuga veedetud aeg on ju kvaliteet. Anna veel andeks. S, armastan sind ja kohtume laupäeval.

2 comments:

Sandra said...

ära laiskle, M. see ei sobi sulle.

Merlin said...

I know .. mul oleks mingit rohtu vaja, mis teeks väga energiliseks :D