Enamvähem võin öelda, et päris minu enda oma. Suures toas on veel diivan puudu, kuid see tuleb ka neljapäeval ning siis vist võib selle soolaleivapiu maha pidada :P

Muidu läheb kõik nii nagu ma ise olen oma aega planeerinud. Üks suuremaid üllatusi oli see, et töö juures (töötan Müüriääre kohvikus teenindajana ja hetkel olen väga rahul) pakuti mulle ootamatult tööd :P Mida täpsemalt, sellest saab rääkida alles siis, kui kõik vestlused vesteldud.
Järgmine nädal tuleb sisutihe. E, T olen tööl; K olen Hiiumaal messil; N hommikul olen HKHKs töömessil, õhtupoolikul ootan oma diivanit (loodan, et see ei tule sellisel kujul, et ma pean järjekordselt 3 tundi mässama nagu arvutilauaga); R, L, P olen jällegi teenindaja rollis. Ühesõnaga tihe nädal.
Varsti on tulemas ka IP nädal, millega olen seotud. Huuhh, nii palju asju.
Mida tahan veel teiega, mu kallid stalkerid, jagada on see, et mul on hea meel, et mu vanemad on nii mõistvad ning nad austavad mu otsuseid. Samuti on mul hea meel, et ma suudan nüüd palju paremini oma "suure" vennakesega läbi saada.
Lõpetuseks jagan teiega laulu, millega me alustame ja ka lõpetame oma tööpäeva ning samuti veel üht lugu, mis mind kummitab juba väga väga kaua:
PS! Sõna siuke = selline :P
No comments:
Post a Comment