28/03/2014

 


Üle pika aja vestlesime A.J-ga. Teemaks olid väikesed stalkerid. A.J teab, miks see teema jääb ainult Skype'i :P

Pildid on "ülimegahea" kvaliteediga, kuid siin näete ta stalkerit ka :P

18 päeva veel ja ta tuleb Eestisse tagasi :P

No comments: