Kui selline tempo edaspidi ka peal on, siis ma üldse ei imestagi, miks ma ei suuda peale õppemängude ja -tegevuste väljamõtlemiste kõrvalt leida aega oma teise poole jaoks. Päevas on vaja anda ainult 2 tundi ja see on minu jaoks liig, vähemalt praegu.
Huvitav, mis siis saab kui ma päriselt kooli tööle lähen? Ehk siis oskan oma aega paremini planeerida. Nagu herr G ütleb: "Elame näeme!"
No comments:
Post a Comment