28/12/2013

Mustad jõulud

Jõulud on olnud päris kurvad. Lumi puudub ja üldse pole sellist õiget jõulutunnet olnud.

Aastavahetus võiks tulla lumega, kuid ilmateadet jälgides on see vist loll ootus.

Magistritöö ei edene ka kuidagi, alati on midagi muud teha. Arvuti külge ka end aheldada ei tahaks. Järgmise nädala alguses võtan end kokku. Muidu ei teekski midagi, kuid tähtaeg hakkab lähenema. Ehk võib olla tuleb see aastagi üks kokkuvõttev meem, kuigi elu pole olnud just väga põnev aastal 2013. Aga eks näis.

Olge musid.

No comments: