Juhtusin ühe artikli peale "Kuidas sel aastal endasse armuda?".
Leidsin sealt ühe väga huvitava punkti, mis mulle väga meelt mööda oli.
"Nr 4. Riski. Tee sellest aasta, mil võtad rohkem riske, et olla sina ise. Kas oled alati tahtnud proovida mägironimist? Võta julgus kokku ja kutsu oma armas naabrimees lõpuks välja. Oled lõpuks valmis töökohta vahetama? Mine pimekohtingule. Proovi uut roosat huulepulka. Otsi üles oma esimene pinginaaber. Kirjuta luuletus. Ütle valju häälega välja, mida sa 2013. aastal teha tahad. Sa ei tea mis võib juhtuda, kui sa riski võtad."
Niisiis. Sel aastal võtan rohkem riske.
Sellest nimekirjast, mis sinna kirja pandud oli, kohe kindlasti ei kutsu ma oma naabrimeest välja, sest esiteks, on ta minu arvates vana ja üüratult suure kõhuga; teiseks, on ta abielus ja täiskasvanud lastega; ning kolmandaks, ta ei salli meie koeri, vähemalt ta naine. Niiet, jääb ära. Ma välistaks ka oma töökoha vahetuse. Okei, mul küll pole hetkel töökohta, kuid kui tulevikus ma õpetajana tööle hakkan, siis seda ei vahetaks ma küll mitte mingisuguse teise töö vastu. Mis siis, et palk on niru, kuid ma ei läinud õpetajaks õppima palga pärast, vaid ikka sellepärast, et õpetaja töö on AWESOME :p
Mida ma kindlasti tahaksin tulevikus proovida, on pimekohting. Mitte ise minna, vaid kellelegi korraldada pimekohting. Ma ise oleksin vist liiga arg selle jaoks. Jah, tean, ise räägin siin riskide võtmisest ja nüüd räägin nii, kuid see oleks väga suur risk minu jaoks. Täielik ületamine :P
Igatahes, nüüd läheb nimekirja tegemiseks.
Üks küsimus, kallis lugeja: Kas sina läheksid pimekohtingule? Miks?
Jäta oma arvamus/vastus alla kommentaaridesse :)
1 comment:
Kui ma vallaline oleks siis ehk ikka... Võibolla komistad kellegi toreda otsa ;) aga kui juba esimese 5 minutiga saad aru, et on tropp - pane jooooooksu :D
Kes ei riski see Šhampust ei joo.
Post a Comment