Sain just vanaemalt kõne päris naljaka teatega. Selleks, et saaksime kolmekesi (mina, vanaema, onu) sugulastele Uuralitesse külla, peavad nemad meile kutse saatma. Põhimõtteliselt on see nagu sünnipäeva kutse vms. See pole veel kõik. Isik, kelle juures ööbime, tema ühe kuu sissetulek peab olema 7000rbl ühe inimese kohta. See teeb siis 21 000rbl. Õnneks, ta ise viskas nalja selle üle. Ütles, et kui ta ise ei teeni nii palju siis mehe sissetulek on ikka nii palju. Kõik paberimajandus ja värgid on vaja siis viia saatkonda. Õnneks nad ootavad meid nii väga külla, et nad on valmis tegema ükskõik mida, et me kohale jõuaksime. Nad on põhimõtteliselt kõik sugulased kokku ajanud just täpselt selleks ajaks kui me seal oleme. Ja kui aus olla, siis ma natuke kardan ka. Eriti lendamist. Enne Brüsselisse minekut oli ka selline paanika lennusõidu ees et jube. Õnneks oli sel hetkel Cät mu kõrval, kes koguaeg lohutas, aga vaevalt, et sel korral vanaema abiks on, ta sõidab ka esimest korda lennukiga :D
Kui nüüd järele mõelda, siis me oleksime pidanud hakkama paberimajandusega tegelema juba eelmine aasta. Aga õnneks on mul supervanaema, kes saab kõigega hakkama :P
No comments:
Post a Comment