Kui ma kellegi peale tahaks vihane olla, siis ma peaksin ainult ise enda peale vihane olema.
Mul oli aega õppida, mul oli selleks võimalus, kuid ma ei kasutanud seda. Mul oli vaja ikka muude asjadega tegeleda. Aga olgem ausad, minust ei saa kunagi inglise keele õpetajat ning ime ka siis pole, et ükski ülesanne, mis meile antud on, ei motiveeri mind õppima.
See nädal on lihtsalt nii fail nädal, et jube. Aga eks ma siis võtan nüüd oma trenni, une ja muu vaba aja, et oma asjad joonde ajada.
Kõigele sellele, et mul puudub motivatsioon õppida, pean ma hakkama ka muutma oma söömisharjumusi :/.
Mulle meeldib süüa kõike, kuid nüüd pean hakkama sööma mingeid juurikaid ja riisi. Hiinlase tunne tuleb peale.
Kokkuvõttes, olen oma elu suhteliselt keeruliseks elanud. Palju õnne mulle.
Ps! Avastasin enda jaoks Vaiko muusika, tänu I-le. Aitäh.
Teile ka siis :)
No comments:
Post a Comment