06/09/2012

Back in dormitory

Olen tagasi ühikas. Ühikas on ikka sama koha peal. Inimesed on muutunud. Mõned paremuse poole, mõned mitte nii väga.

Hetkel on tunne, et üks suur mõnus kallistus kuluks marjaks ära.



Kes mõistab, see mõistab :)


PS! Mingi nõme laul kummitab, millel ma tean ainult meloodiat, aga see laul pole see, mis all on :)


No comments: