31/07/2012

F T S

************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Selline see jutt ongi, kui ma olen morn ja tusane ja mulle mingid asjad ei meeldi. Kunagi hiljem kirjutan, kuidas mul üleüldse on läinud. Kuidas läks meil L-E reis ja mis plaanid mul augustis on. Seda võin öelda, et otseselt puhata ma väga ei saa. Aga see selleks. Täna jälle tööle. Tuleb huvitav päev. Võib olla.
Sorri R, et matsin sind oma murehulga alla. Ma järgmine kord enam nii ei tee.

No comments: