16/05/2012

Kui keegi ütleb sulle - "haigus on healoomuline", siis ei tule ju mõtteski, et sõna healoomuline võiks tähendada midagi positiivset, või mis? See pisike sõna sinna juurde lisada ei tähenda, et haigus on olemata. Ta on siiski olemas.
Igatahes, mulle see sõna "healoomuline" ei meeldi. Kohe üldse ei meeldi.

No comments: