03/04/2012

Tund aega filmimist, kella 17.30 - 21.30 monteerimist ja valmis ta oligi. Vahepeal oli küll selline tunne, et K varsti tõuseb toolilt püsti ja kõnnib minema, sest me M´ga naersime vahepeal iga asja peale. Aga ühe kogemuse võrra rikkamad. So here it is. Hope you like it :)


No comments: