23/03/2012

Napsasin M blogist ühe küsitluse.

1. Kas sa said nime kellegi järgi? Kui vanaema ootas noorimat onu, siis ema tahtis väga, et sünniks õde, kellele nimeks panna Merlin. Sündis poiss ja siis ta otsustas, et esimese tütre nimeks saab Merlin.
2. Millal viimati nutsid? Üleeile, kui kutsikas minema viidi.
3. Kas sulle meeldib su käekiri? Võiks parem olla.
4. Mis on su lemmiklõunasöök? Pole sellist asja nagu lemmiklõunasöök. Söön siis kui aega on.
5. Kui sa oleksid teine inimene, kas oleksid endaga sõber? Absoluutselt.
6. Kas su kurgumandlid on eemaldatud? Ei :D.
7. Kas sooritaksid benji-hüppe? Kui võimalus tekib, siis ei saa seda kohe kindlasti käest lasta.
8. Millised on su lemmikmaisihelbed? Väiksena meeldisid mulle meerõngad. Nüüd ei söö neid nii tihti ning seega pole ka lemmikut.
9. Kas seod paelad lahti, kui jalatsid ära võtad? Milleks? :D
10. Kas pead end tugevaks? Pean.
11. Milline on su lemmikjäätis? Vau piparmündi jäätis kakao ubadega.
12. Mida märkad inimese juures esimesena? Silmi, ajamata või aetud habet (mehel)
13. Roosa või punane? Punane
14. Mis sulle enda juures kõige vähem meeldib? Mu musikaalsus
15. Mida igatsed kõige rohkem? Pigem keda. Oma vana-vanaema.
16. Millise asja ostsid endale viimati? Kleidi.
17. Mida hetkel igatsed?
18. Mida viimati sõid? Valget šokolaadi
19. Mida hetkel kuulad? Spinfm.ee
20. Kui oleksid rasvakriit, siis mis oleks sinu värv? Kollane
21. Lemmiklõhn? Versage bright crystal
22. Kellega telefonis viimati rääkisid? Hipiga
23. Parim spordiala, mida telekast jälgida?
24. Su juuksevärv? Juuksevärvi karbi peal oli hele mahagon, aga tegelikult välja kukkus on tumepruun punaka läikega päikese käes.
25. Su silmade värv? Kuidas kunagi, mõnikord sinine, mõnikord sinakas hall.
26. Kas kannad kontaktläätsi? Ei
27. Lemmiktoit? Täidetud pannkoogid.
28. Kas õudusfilm või film õnneliku lõpuga? Film õnneliku lõpuga.
29. Mis filmi viimati vaatasid? Green Streets Hooligans
30. Mis värvi pluusi hetkel kannad? Kannan tuunikat ja see on lillakas sinine.
31. Suvi või talv? Talv
32. Kallistused või suudlused? Suudlused
33. Lemmikmagustoit? Vanaema tehtud kringel.
34. Mis raamatut hetkel loed? Ajaloo õpik „Vanaaeg“.
35. Mida su hiirematt kujutab? Ei eksisteeri sellist asja.
36. Mida viimati telekast vaatasid? Selgeltnägijate tuleproov
37. Lemmikheli? Linnulaul
38. Mis on kõige kaugem riik, kus oled puhkamas käinud? Itaalia
39. Kas sul on mõni eriline oskus või anne? Olen eriti andekas asjade jätmisel/tegemisel viimasel minutil ja mitte, et ma nüüd uhkeldada tahaks, kui ma oskan hästi laulda (ego, eks?), mängida saksofoni, klaverit ja natuke viiulit.
40. Kus sa sündisid? Haiglas.
41. Millal tutvusid viimati uue inimesega? 15.märtsil kui proovipäeval käisin.
42. Kes oleksid järgmises elus, kas mees või naine? Kindlasti naine.


Täna veedan emmega kvaliteetaega. Ilusa ilma valisime igal juhul. Ehk lisan siia mõned pildid ka :)

Päikest ka teile mu kallid lugejad :)

2 comments:

siiralt teie, m. said...

Seda jäätist ei teha enam :( Ja nüüd pätsan mina selle sinu käest! :D

Merlin said...

Ma tean ja, et seda ei teha enam :(