24/03/2012

It is harder than I thought. Kui nägin inimesi minema kõndimas, pisike süles, hakkasid pisarad voolama. I admit, I cried like a baby.
Vähemalt on kutsu nüüd oma uues kodus. Õnneks pole ta ka üksi. Tal pidavat olema ka 2 sõpra ootamas. Hea seegi :)

No comments: