13/03/2012

Käisin täna naistega trennis - võrkpalli "trennis" :D
1) K tahtis trenni minna ilma trenni jalanõudeta, aga M päästis ta naha,
2) meil polnud palli :D.

Nr 2 probleemi lahendasime sellega, et K sõber H oli õnneks trennis ja siis saime palli.
Nii me siis kõksisime niisama. Ja ai ai ai. Mu käed - tulipunased ja paistes. Ma oskan mängida. Noooot. Loodan, et käe paistetus homseks üle läheb.
Samal ajal kui me "mängisime", siis tulid meie platsile mingid poisid. Pool tundi ennem trenni lõppu panid nad meile võrgu ka üles. Nii me siis mängisimegi. 3 võõrast poissi, K sõber H ja meie viiekesi - S, M, P, K ja mina.
Aga peab mainima, et mulle meeldis. Järgmine teisipäev tuleb teha tüdrukutetrenn, siis saan ka minna. Ehk õpib õigesti servima ja palli vastu võtma. Oh, oleks vaid H siin, siis saaksid kõik tüdrukud koolitatud :D

Hegneeee tibu :)

Palju õnne sünnipäevaks :)
Kallistused Haapsalust :)

1 comment:

Heku said...

Ma alles nüüd märkasin seda nummit kiisut:) Kallid ja tähhid tagantjärgi:)