12/03/2012

Pikk tekst kirjutatud.

Crtl+A+backspace.

Nii palju võin öelda, et ma olen õnnelik. Põhjust ei oska öelda, sest ma ei tea seda ise ka. Aga siiski. Õnnelik mina = õnnelikud inimesed minu ümber :)

No comments: