12/02/2012

Tavaliselt ma ikka tean, mida ma tahan, kuid seekord on teisiti. Seekord olen ma segaduses. Seda segadust saan ainult mina korda ajada. Tuleb selgusele jõuda, mida ma siis lõppude lõpuks tahan.

Kas tunded tema vastu on olemas või ma lihtsalt kujutan jälle endale ette?

No comments: