13/02/2012



Tahan juba Haapsallu, sest mulle saabus täna pakk. Tahan teada, mis seal sees on.
3 päeva ja 4 ööd veel.

Täna tegime kunstitunnis sõbrapäeva kaarte.
Ütlesn ühele poisile: "Kirjuta nimi ka kaardile kellele sa teed."
Poiss selle peale: "Ma teen sulle ju :D"

Tänane tund läks hästi. Ma ise olen väga rahul. Mõtteid tuli juurde alles peale tunni andmist, kuid ma saan neid ära kasutada homses tunnis, kuna siis me kordame paaris- ja paarituid arve.

No comments: