Tahan juba Haapsallu, sest mulle saabus täna pakk. Tahan teada, mis seal sees on. 3 päeva ja 4 ööd veel.
Täna tegime kunstitunnis sõbrapäeva kaarte. Ütlesn ühele poisile: "Kirjuta nimi ka kaardile kellele sa teed." Poiss selle peale: "Ma teen sulle ju :D"
Tänane tund läks hästi. Ma ise olen väga rahul. Mõtteid tuli juurde alles peale tunni andmist, kuid ma saan neid ära kasutada homses tunnis, kuna siis me kordame paaris- ja paarituid arve.
No comments:
Post a Comment