"Matemaatika on lõbus." Kes selle välja mõtles? Kui sul on ainult tööraamat õppematerjaliks, siis ikka ei ole küll lõbus. Mulle meeldib igasuguseid asju välja mõelda, aga see matemaatika õpetamine nõuab nii palju lisatööd et jube. Aga ma ei kaeba/vingu. Mul on toredad ja aktiivsed lapsed, kes tulevad igasuguse asjaga kaasa ning mis kõige tähtsam, nad ainult ei võta energiat vaid annavad seda ka mulle :)
Muidu on aeg möödunud liiga kiiresti. Kui juhendaja küsis, et kuidas enesetunne on, siis ma ei osanud midagi muud öelda kui et nädal möödus kuidagi väga kiiresti. Eks näis mis järgmine nädal tulemas on.
Ahjaa, kolmapäeval tuleb üle elada suurem rahvamass klassis. Nimelt tulevad õppejõud mu tundi vaatama. Aga ma saan hakkama. Kui Liis seda usub, siis pean ma ka seda uskuma :p
Täna kuulasin selle lehe pealt muusikat - http://undftdswag.tumblr.com/. Pildid mind väga ei tõmmanud, kuid muusika küll.
Tänan Helin laulu eest :)
1. ja 5. on totaalsed lemmikud.

Mulle meeldib tulla reedeti Haapsallu. Siin saan natuke puhata. Eriti meeldib mulle see, et terve nädalavahetus on õnnelik tänu mu kallile Puhurile. Seekord oli lauale jäetud õun kirjaga: "Midagi tervislikku ... ja ... haput :D Muri" Kahju on ainult sellest, et me ei näe üldse. Pühapäeval kui tema tuleb olen mina läinud ning kui mina reedel tulen on juba tema läinud. Seega tuleb üllatada iga nv üksteist. Küll meie teed märtsis ristuvad :D
21 muutub nädala pärast 22ks. Kuhu see aeg küll kaob?
No comments:
Post a Comment