15/02/2012

Hommikul, kui me kooli hakkasime minema, siis avastasime, et lund on kohutavalt palju. Nimelt oli öösel tuisk meid külastanud.
8.01 - Merlin, Kristi ja Liis on autoga õue peal vaalus kinni.
08.02 - Merlin ja Kristi lükkavad autot. (ära peaks mainima, et olin hommikul selga pannud seeliku ja mul olid kontsasaapad jalas) Nalja kui palju.
8.08 - Liis sooritab möödasõitu WV-st, mis umbes 70-ga uimab teel. Vastassuunavööndisse jõudes võtab auto külje ette, liis vajutab õrnalt gaasi ja teine külg pisut ees, siis jälle esimene külg ja siis teine külg.
Liis: "Mida sa kurat teed siin kõrval... Tahaks oma ritta tagasi!!!"
Merlin Liisile: "Ükskord sa mu hauda viid!"
Kristi: "Ma tulen homme bussiga!!!"
Tagasi oma sõiduritta jõudes oli vaja pidurama hakata, et kurvi võtta. Ausõna, ma hoidsin end nii kramplikult autoistmes kinni, et jube.
Parklasse jõudes olime õnnelikud, et elusalt ja tervelt kooli jõudsime.
Lõpp hea, kõik hea!

No comments: