03/02/2012

Kallis puhur ...


Ikka ja jälle pean tõdema, et ta suudab mu meele rõõmsaks teha :)
Aitäh tibu :)

2 comments:

Mari said...

avv! See on kõik selle eilse postituse süü! :D ja olekski pidanud alla kirjutama: "Yours, puhur Mary" :)

Merlin said...

Anna andeks, ma enam ei masetse blogi sissekannetes :P
Aga ja, see oli väga armas :)