avv! See on kõik selle eilse postituse süü! :D ja olekski pidanud alla kirjutama: "Yours, puhur Mary" :)
Anna andeks, ma enam ei masetse blogi sissekannetes :PAga ja, see oli väga armas :)
Post a Comment
2 comments:
avv! See on kõik selle eilse postituse süü! :D ja olekski pidanud alla kirjutama: "Yours, puhur Mary" :)
Anna andeks, ma enam ei masetse blogi sissekannetes :P
Aga ja, see oli väga armas :)
Post a Comment