Tahad tibs, võtan su homme peale ja sõidan läbi Tõrva Tartusse? :) :D
Tibu, saadan soojad kallid ! me oleme tugevad ja sa saad hakkama, nagu alati :) Kalliralli !!! :)
Post a Comment
2 comments:
Tahad tibs, võtan su homme peale ja sõidan läbi Tõrva Tartusse? :) :D
Tibu, saadan soojad kallid ! me oleme tugevad ja sa saad hakkama, nagu alati :)
Kalliralli !!! :)
Post a Comment