Sõit Lihulasse kulges hästi, va sõnumivahetus K´ga. Ma ei taha talle haiget teha, kuid miks ma piinan eelkõige end ja siis tagatipuks ka teda.
Lihulas sain ka uue pinginaabri, 1/5 kõrvitsa. Oma nn veebruari koju jõudes vahetasin kohe riided ära ning nüüd ma siis istun siin, arvutis.
Ahjaa. Proovitunnid on antud ja need läksid positiivselt. Nüüd on vaja ainult homne vaatluspäev, ülehomne praktika seminar ning siis on eelmise poolaasta asjad läbi.
Pisike pildike matemaatika proovitunni ettevalmistamisest, mis oli täiesti mõttetu, sest frau Piht tahtis rahasid kasutada.
Kasutasin odavat tööjõudu - Sirjet, Annicat :D

30ndal hakkab põhipraktika. Ma hakkan andma matemaatikat, loodusõpetust ja kunsti. Loodan, et need 2 nädalat mil ma neid aineid annan venivad väga, sest ma ei taha eesti keelt. Kardan natuke eesti keele konspekte. Aga positiivne on see, et konspekte ei pea 80 tegema. Selleasemel on vaja 8 tunnikonspekti valmis vorpida. Loodan, et Astrid ei hakka konspekte nõudma :)
Oh jah, üks hää laul ka, mille vend RünnoRihhardKasepats mulle saatis :
Ahjaa .. Jacky on tiine. Oodata on kutsikaid. Täpset aega öelda ei oska. Arvatavasti sünnipäevaks. Palju õnne mulle ja emale!
2 comments:
Oi mul on nii hea meel lugeda, et see konspekide teema on LÕPUKS kuhugi välja jõudnud.
No kui õigeks ajaks ära ei esita, siis tuleb kõik konspektid esitada, aga kui õigeks ajaks oma asjad korda ajame, siis on ainult 8 vaja esitada :)
Post a Comment