15/12/2011

Ta kustutas mu kommentaari ära, seega pidin selle siia panema, et mul see vahest silma ees oleks :D

Eile õhtul ennem magamaminekut:
M: "Kas sa paned 2 asja kokku: mul on külm ja ma ei saa hingata? Said aru?
M: "(läbi naeru) Ei."
M: "Ma olen surnud :D. Jalgadel on kananahk peal :D. Ma pean oma suu teki alla panema ja siis hingama, et mu keha sooja saaks.:D"

Kui loengust tagasi tulen, panen siia mõned A.J naljad ka, mis eilse õhtusöögi tegemise käigus esile kerkisid :D

1 comment: