16/12/2011

Viimane õhtu ühikas on ikka mõnus. Istun praegu Priidu ja Kerdi toas ja kuulan, kuidas Siim siin meile laulab.
Te teate seda Getter Jaani laulu - Me kõik jääme vanaks ? Uued sõnad refräänis :D "Te kõik jääte vanaks, ainult Kert ja Merlin ei jää .. " :D

Igatahes, kell on 4.29 ja mul pole und. Vist passin kella 14ni üleval .. segan Priitu ja Kerti. Hommikul kell 8.00 nad vist loengusse ei jõua :D

No comments: