16/12/2011

S: Mul on kõike peale saia. kui ma saia saan siis ma saaks teha võikusid :D
K: Aga mõte, et sul on käsi ja sa saad määrida pasteeti käe peale, see peaks ka asja ära ajama :D

No comments: