
A.J this is for you :p
"Ära pane tähele, ma vahel naerangi end ribadeks"
"Kui võtta sõnasõnalt, siis kuidas sa ribad tagasi kokku saad?"
"(mulle õlale patsutades) Mõni teine kord :D"
--------
"Tead, sul polegi narkootikume vajagi, sulle piisab pildi vaatamisest ka"
Sel ajal, kui A.J narkootikumide kohta kokkuvõtteid tegi, naeris ta täpselt nii, nagu ta oleks laksu all olnud.
--------
"Ma vist kõnnin unes öösel, ma ei leia hommikuti oma susse üles :D"
--------
21:43 "Kell on nii palju, et võib ühe porgandi ära süüa"
21:58 me naersime palju, ning ta ütles mulle, et ma näen välja nagu väärastunud uss. ja btw, ta pole ikka porgandit endale võtnud :D
23:27 "Ma kardan, et mul pole varsti midagi teha. Facebookis ei toimu ka midagi."
--------
Laulsin köögis: "Uups I did t again"
"Kui kuulen seda laulu, tuleb mulle alati meelde Spice Girls. Nad olid kunagi mu lemmikbänd. Mul oli isegi nende plaat olemas. Mulle meeldis neist kõige rohkem Emma."
"Kas sa ikka tead, et tegemist on siiski Britney lauluga :D"
Mida aeg edasi seda imelikumaks õhkkond muutus. Spice Girlsi asemel ütlesid sa Super Bass, mäletad? :D
Ja kanabroileri maitseaine? Mis see veel on :D ?
"Maie oleks meie üle praegu nii uhke :D"
Kahjuks ma ei mäleta, miks sa nii ütlesid, kuid ma usun, et ta on nkn meie üle uhke, et me ei leia endale koori, kus laulmas käia, sest see poleks sama mis oli neidudekooris laulmine :)
--------
"You can always change your appearance but you never get change your personality" Kui nüüd väga aus olla, siis ma ei tea, kas lause on õige või mitte, aga mõte loeb, eks?
--------
LAST NIGHT IN ÜHIKAS :D
Tegime veidike nalja kolledži iPad´iga ning sain jutustada kella 6ni Kerdiga. Priit magas vahepeal :D Aga igatahes. Viimane õhtu ühikas oli meeldiv :)
--------Ennem, kui me hakkasime 16.12 hommikul Haapsalust koju liikuma, käisin issiga aega veetmas. Käisime poodides ja siis lõpuks käisime ka Grandes söömas. St tema jõi kohvi ja mina sõin, sest hommikul, kui talle helistasin ütles ta mulle, et on 9km kaugusel Haapsaust. Seega panin riidesse, pakkisin mõned asjad kokku ning läksin välja.
Koju jõudes olid mu kondid kõik väga valusad, sest meie auto oli asjadest pungil. Mul oli kohver, suur spordikott, punutisest korv, 2 pisikest kasti, riiete stange. Mihklil oli telekas, supakas, muusikakeskus, oma spordikott. Annikal oli spordikott, läpakas ja käekott. Kõigele lisaks pidime ise ka autosse mahtuma - mina, isa, Mihkel ja Annika. Kitsas oli, aga koju ma jõudsin.Selline nägi siis auto välja, kui me lõpuks oma maja juurde jõudsime :D
Ja selline nägi välja minu ja Mihkli voodi pealne, kui asju hakkasime lahti pakkima:
Kohe näha, kes mida tähtsaks pidas.--------
Jõulud veetsin kodus ja vanaema juures perekeskis. Sai palju süüa, sai maailma asjadest räägitud ning sai palju naerda.
Siin üks luuletus ka luulekogust "Hanetalled udus", mida onu mulle näitas ja mis tundus minu jaoks hea, kuigi ja, seal oli ka selliseid luuletusi, mida lugedes pidin naeru tagasi hoidma.
Geomeetriline kolmnurk
mees naine ja mees
istumas suitsunurgas
armukolmnurgas
mees naine ja mees
istumas suitsunurgas
armukolmnurgas
--------
Üleeile käisin sugulase sünnipäeval. Ta sai 18. Tavaliselt külalised ei saa kingitusi sünnipäevadelt, aga mina sain. Küsisin vanaisa käest, et ega tal ei ole juhuslikult mõnda peeglit ülearu ja siis tädi ütles, et tal on keldris üks, et kui ma tahan, siis võin selle endale võtta. Loomulikult olin ma kohe nõus. Läksime siis keldrisse ning sealt ma ta ära tõin. Nüüd tuleks peegli raamistik korda teha ning peegel seina riputada.
--------
Eile sai palju jalutatud ja selleks oli ka väga ilus päisepaisteline ilm. Käisin noortekast kekki, siis linna, siis maale, siis jälle noortekasse. Õhtul noortekasse jõudes nägin Kevinit ja Ainarit, kes olid tulnud proovi tegema. Hea meel oli neid näha üle pika aja. Uuel aastal lubasid "koju" ka tulla. Kella 6 paiku läksin Sanda juurde, et talle kingitus viia ning et niisama rääkida ja veini juua. Mulle täitsa meeldis.
Eile öösel hakkasin imelikke mõtteid mõtlema. Kui K homme siia tuleb, ehk siis saab selgusele, mis edasi saama hakkab.
Täna olen väga, väga laisk olnud. Lihtsalt passinud. Ilm on ka selline nõme - tuuline ja vihma ka sajab.
Peaks alla minema, võtama oma peegli raami ning minema keldrisse värvi maha lihvima. Jah, just seda ma tegema lähengi. Seniks,
tsüüs :)
No comments:
Post a Comment