04/12/2011

Pole kaua siia midagi kirja pannud. Aega pole olnud õppimise kõrvalt. Õnneks ainult 2 nädalat veel, siis saan koju. Issi lubas 16ndal mulle ja Mihklile ise järgi tulla. Jah, mul on maailma parim isa :)

Mõned pildid ...
Esimene lumi Haapsalus, mis sulas sama kiirelt kui see maha sadas.


Üks laupäev, kui pea polnud päris selge.


Meil on kodus traditsioniks kujunenud jõuluvanale kirja kirjutamine. Kuna ma mõtlesin, et see aasta ei tahaks e-kirja kirjutama hakata, siis valmistasin ise ümbriku ja kirjutasin käsikirjas kirja. Siis kui isa Haapsalus eelmine nädalavahetus käis mulle süüa toomas, siis võttis ta selle kaasa. Kahjuks jäi see alguses vanaisa autosse, aga nüüd on see ilusasti oma sihtkohta jõudnud.





Käisime eile Mihkliga jalutamas. Kui me teed läksid lahku, ütlesin talle aitäh ning tema vastas palun. Nagu ta oleks teadnud, et ma vajasin õe-venna kvaliteetaega. Aitäh, et mul olemas oled :)


Lil brother Ainar, anna andeks, et ei tulnud sind vaatama muusikali. Järgmine kord, kui koju tuled, teed meile siis private etenduse :D

Tervitaks kõiki oma vendi ja õde from another mother. A.J sind ka, sest viimasel ajal oled sa mulle eriti kalliks muutunud.
Soovilooks oleks laul, mis mind on juba tervelt 4 päeva kummitanud:

No comments: