04/12/2011

Siin on meie eelmise nädala kuldsed hetked A. J´ga.

"M: Kuidas kirjutatakse duracell?
A: d u r a c e l l. GOOGELDA :D
M: ma vaatasin sulle otsa, nagu sa oleksid google :D"

Natuke aega hiljem ...

M: "Tohib ma küsin midagi"
A raputas pead, sest ta naeris sel ajal. Aga ma küsisin ikka:
"Ma saan aru, et mu vend hakkab jõuluvanaks, aga kas sa hakkad Rudolfiks, et su ninaots punane on? :D"


Üks pisike blondiinihetk ka .. A. J, see ei kuulu sulle :D
Kumb on gorilla, kumb orangutan? :D
Selline loodusteadlane ta mul ongi :D

No comments: