"M: Kuidas kirjutatakse duracell?
A: d u r a c e l l. GOOGELDA :D
M: ma vaatasin sulle otsa, nagu sa oleksid google :D"
Natuke aega hiljem ...
M: "Tohib ma küsin midagi"
A raputas pead, sest ta naeris sel ajal. Aga ma küsisin ikka:
"Ma saan aru, et mu vend hakkab jõuluvanaks, aga kas sa hakkad Rudolfiks, et su ninaots punane on? :D"
Üks pisike blondiinihetk ka .. A. J, see ei kuulu sulle :D
Kumb on gorilla, kumb orangutan? :DSelline loodusteadlane ta mul ongi :D
No comments:
Post a Comment