27/11/2011

PAKUN JÕULUVANA TEENUST

smailid on puudu ..

"Miku.! says:
teeme diili
?
merlin , says:
mis diili?
mul pole raha
Miku.! says:
et ma uueaastani habet ei aja
piirata võin aga ajada ei tohi
merlin , says:
ja mu jõuluvanakiri jäeti vanaisa autosse, seega ei ole mul lootust saada see aasta kinki.
ja mis kasutegur mul siis on?
Miku.! says:
ei kui maha ajan pean andma sulle 5€
aga kui ei aja siis koristad aastaaega mu tuba
merlin , says:
See küll ei sobi ..
Miku.! says:
wy not?
merlin , says:
MA ei võida sellest midagi ju
Said muidu juukseajamis aparaadi said?
Miku.! says:
mkm
see katki
merlin , says:
Okei, teeme diili-.
Sa ei aja juukseid ja habet (isegi ei piira) aasta lõpuni
Miku.! says:
vuntsi ajan küll maha
merlin , says:
Siis kui ma võidan siis saan 10€ ja kui ei, võin koristada ka
Ei eI
Vunts peab ka jääma
Miku.! says:
ei vunts on homo
merlin , says:
No siis saad kuu aega homo mängida
Miku.! says:
homo on mõttetu "

No comments: