05/12/2011

Nostalgia

I miss Hemsedal days. Tervitaks kõiki naljahambaid, kellega sai seal aega veedetud. Millalgi lähme jälle mägesid, jah just mägesid, vallutama :)

1 comment:

Birgit said...

Hakkab jälle kummitama =D=D