03/01/2012

Jaanipäevani on 172 päeva.

Uueks aastaks ei luba midagi .. ei siiski.
Luban, et selle aasta suvel piinan oma "perekonda", et me seekord pikemaks ajaks telkima läheksime. Jep, nii ma teengi. Nüüd on vaja koht välja valida. Mis siis, et lumi maas. Jaanipäev on varsti ukse taga.
---------------

Mulle meeldivad mu sõbrannad:




















Ühele puistan südant, teisega klatšime niisama. Nad on armsad mulle :)

Rünts.. says:
Me oleme ainariga paras paar naisi
Noh nii ütleme
merlin , says:
Sp ma sulle oma südant puistangi ja siis temaga klatšin
Rünts.. says:
Me solvume iga asja peale
:D:::D
No neäd
merlin , says:
Minu pisikesed sõbrannad
Rünts.. says:
Siis oleme hea kamp :D
JEEEEEE
merlin , says:
Absoluutselt
Rünts.. says:
oot ma toon küüneviili
merlin , says:
::
Rünts.. says:
Ma hakkan küüsi ka värvima
või värvid sina homme
siis saab südant puistada ja kaltšida korraga
merlin , says:
no viili ära ma homme lakin
Rünts.. says:
JEEEEE tänz girl friend
High five
:D:D
tänxs
merlin , says:
High five :D

Sellistest inimestest peab kinni hoidma kahekümne küünega. Hea oli, et R´il hakkas Valgas igav ja tuli K´ga Tõrva ning hea oli, et A vajas öömaja.
Siit siis tervitused FOIWi isale (kui ta seda veel on) K´le, kes meid tutvustas.

No comments: